Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulamalar

Teknolojinin kablolardan kurtulmuş hali mobil cihazlar mobil internet ile birleştiğinde hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldular. Mobil cihazlara özgü yazılımlar sayesinde iş süreçlerinizi kontrol edebilir ya da kitlenizi yönetebilirsiniz. Mobil uyumlu web sitesi ile mobil uygulamalar genellikle karıştırılsalar da temelde farklı uygulamalardır. Mobil uyumlu web siteniz, tüm cihazlarda ortak bir şekilde çalışır, mobil uygulamalar ise çalışması istenen cihazlara özel olarak hazırlanıp kodlanırlar. Örnek vermek gerekirse Iphone telefonlar için bir mobil uygulama hazırlandığında IOS alt yapısı kullanılırken, Samsung ve HTC gibi markalarda çalışması istenen mobil uygulama ise Android tabanlı hazırlanır.
Teklif AL
social
yazılım

Sadece size özel Mobil Yazılımlar

Sadece size özel mobil uygulamalar masa üstü yazılımlar gibi kodlanır. Her yerden erişim kolaylığı sayesinde hiçbir sınırlama olmaksızın uygulamaya tam erişim sağlanır. Mobil uygulamalar, sizin istekleriniz doğrultusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde hazırlanır ve ne zaman isterseniz güncellenebilir. Siz de iş modelinizi mobil uygulamalar ile hayata geçirin.

Weeb Tasarım!

2006 yılında yalova kurulan Weeb, uzun süre ticari ünvan olarak Weeb Group ismini kullandı. Sektöre girdiği ilk yıllarda sadece web tasarım hizmeti veren weeb, ileri teknoloji ürünü olan yazılımlar hazırlayarak konumu ve iş stratejilerini bu yöne çevirdi. "Bilgini paylaş" ve "iyi bir gelecek size iyi gelecek" Sloganlarıyla Akademik eğitimler vermeye başlayan Weeb, kısa zamanda binlerce öğrenciye ulaşarak sekörün ihtiyaçı olan, sektörün ihtiyaçlarına göre bilgi sahibi olmuş nitelikli personel yetiştirme alanında eğitimler verdi.

Duyarlı bir topluma katkı bizimle başlar. Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı yazılım ve eğitim şirketi olmak, Sosyal sorumluluk projelerine destek vererek daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60