logo

Logo Tasarım
 

Kurumsal web siteniz ile Dünyanın her yerinden ulaşılabilir olmanızın yanında size özel logonuzu yaratabilir ve firmanızın kurumsal kimliğini oluşturabiliriz.


Firmanızı tüm yönleriyle yansıtacak, hedef kitleniz tarafından fark edilecek ve firmanızı rekabette öne taşıyacak şekilde kurumsal kimlik ve logonuzu tasarlıyoruz.


Tasarımcılarımız tarafından tasarlanan logo ve kurumsal kimliğinizi yüksek çözünürlüklü ve kaliteli olarak web site, fuar görseli, ürün ambalajları, araç giydirme, kartvizit, katalog, broşür vb. tüm alanlarda kullanabileceksiniz.

Shell Petrol

İstiridye kabuğu anlamına gelen Shell’in adı insanlarda görsel bir imaja sahip. Shell logosunun değişimine baktığımızda bu imajın ne kadar farklı kullanıldığını görebiliyoruz. 1900 ile 1930 arası gerçekçi deniz kabuğu görselinin farklı versiyonları ile oluşturulan Shell logosunda, 1948’de şu anda da kullanılan sarı kırmızı renkleri kullanılmaya başlanıyor ve daha grafik bir hal alıyor. Shell geçmişte oluşturduğu imajı basitleştirerek logoda deniz kabuğu görselinin en sade halini kullanıyor.