Weeb Hakkında

Weeb

Weeb, kurulduğu günden bu güne bir çok yenilikçi çözüme imza attı.

2006 yılında Yalova kurulan Weeb, uzun süre ticari unvan olarak Weeb Group ismini kullandı. Sektöre girdiği ilk yıllarda sadece web tasarım hizmeti veren Weeb, ileri teknoloji ürünü olan yazılımlar hazırlayarak konumu ve iş stratejilerini bu yöne çevirdi. "Bilgini Paylaş" ve "İyi Bir Gelecek Size İyi Gelecek" sloganlarıyla "Akademik Eğitim"ler vermeye başlayan Weeb,

kısa zamanda binlerce öğrenciye ulaşarak sektörün ihtiyacı olan, sektörün ihtiyaçlarına göre bilgi sahibi olmuş nitelikli personel yetiştirme alanında eğitimler verdi. Siz de Weeb ile çalışmaya başladığınızda azalan iş yükünüz artan müşteri sayınız olacaktır. Hizmet ve eğitim sektöründe olan Weeb, size daha hizmet sunabilmek için her gün çalışıyor ve çalışanlarına eğitimler veriyor.

Kaliteli Politikamız

Weeb, kalite politikası kapsamında ISO 9001 ve müşteri memnuniyeti kapsamında ISO 10002 sertifikalarına sahip.

MARKA TESCİL BELGESİ

Marka tescil belgesini görmek için tıklayın.

ISO 9001 BELGESİ

ISO 9001 Belgesini görmek için tıklayın.

ISO 10002 BELGESİ

ISO 10002 Belgesini görmek için tıklayın.

 1. time-line
  Aralık, 2006
  Weeb'in Kuruluşu

  Yalova'da ilk ticari hayatına başlayan Weeb, "Weeb Group" ünvanı ile web tasarım ve yazılım alanında faaliyet göstermeye başladı.

 2. time-line
  Kasım, 2012
  Weeb'in İstanbul'daki İlk Şubesi

  Yalova'da faaliyet göstermeye başlayan Weeb, 2012 yılında İstanbul Pendik'te halen hizmet veren binasına şube açtı. "Matric Öğrenci Otomasyon"u isimli yazılımı ile birçok eğitim veren kuruma yazılım desteği verdi. Pendik şubesi sayesinde yüzlerce kurumsal firmaya hizmet verme şansı yakaladı.

 3. time-line
  Ekim, 2014
  Weeb Kadıköy Şubesi Açıldı

  Weeb İstanbul'da halen faaliyette olan Kadıköy şubesini açarak İstanbul Anadolu Yakasında bir çok kurumsal firmaya hizmet vererek faaliyetlerini genişletmeye başladı.
  2017 yılı itibariyle Kadıköy şubesi daha büyük bir binaya taşınarak, hem şube hem de genel merkez faaliyetlerini yeni binasında devam ettirmeye başlamıştır.

 4. time-line
  Aralık, 2015
  Avrupa'ya İlk Şube !

  Weeb Avrupa Yakasında ilk şubesini açtı. Beşiktaş'ta açılan şube, Avrupa Yakasında yer alan müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için kurulmuş olup günümüzde de faaliyetlerini sürdürmektedir.

 5. time-line
  Haziran, 2016
  Weeb Ümraniye Şubesi Açıldı

  Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Ümraniye'de "Weeb Ümraniye" açıldı. Weeb'in büyümesinde önemli katkı sağlayan şubemiz, çeşitli projelerle bir çok kurumsal firmaya hizmet vermeye devam etmektedir.

 6. time-line
  Haziran, 2016
  Günümüz

  Günümüzde Weeb profesyonel kadrosuyla 4 farklı lokasyonda aynı kalite ve hız ile hizmet vermeyi sürdürüyor.

image
Tam Destek

Weeb bünyesinde size destek vermek için bekleyen personeller bulunur. İstediğiniz destek her zaman tam olarak uygulanır.

image
Profesyonel Ekip

Weeb ekibinde sadece profesyoneller bulunur. Bu sayede zaman kaybetmeden sonuca ulaşıp zaman maliyetini en aza indirmiş oluruz.

image
Yüksek Performans

Weeb, büyük veri merkezlerinde barındırdığı sunucuları ve kendi NS servisleri ile size yüksek bir performans sunar.

Kimlerle Çalıştık

Weeb firması olarak sektörde 10. yılımızı kutluyoruz. Bu 10 yıl içinde sektörün liderleri ile bir çok konuda çalışma fırsatımız oldu. Sizde Weeb ailesine katılın.

Tüm Referanslar

Weeb Tasarım!

2006 yılında yalova kurulan Weeb, uzun süre ticari ünvan olarak Weeb Group ismini kullandı. Sektöre girdiği ilk yıllarda sadece web tasarım hizmeti veren weeb, ileri teknoloji ürünü olan yazılımlar hazırlayarak konumu ve iş stratejilerini bu yöne çevirdi. "Bilgini paylaş" ve "iyi bir gelecek size iyi gelecek" Sloganlarıyla Akademik eğitimler vermeye başlayan Weeb, kısa zamanda binlerce öğrenciye ulaşarak sekörün ihtiyaçı olan, sektörün ihtiyaçlarına göre bilgi sahibi olmuş nitelikli personel yetiştirme alanında eğitimler verdi.

Duyarlı bir topluma katkı bizimle başlar. Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı yazılım ve eğitim şirketi olmak, Sosyal sorumluluk projelerine destek vererek daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60